FRONTLINE Combo pipeta 1szt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: FRONTLINE
Kod produktu: FL-004

Opis

Krople na pchły i kleszcze dla psa FRONTLINE Combo

Sezon na kleszcze rozpoczyna się zwykle od marca i trwa nawet do późnej jesieni (październik, listopad). Dlatego nie czekaj! I już dziś zapewnij swojemu czworonożnemu przyjacielowi 100% ochronę przed ugryzieniem go przez kleszcze i inne groźne insekty. Pamiętaj kleszcze i inne pasożyty przyczyniają się do rozwoju wielu groźnych dla życia i zdrowia zwierząt chorób, dlatego nie zwlekaj i zakup swojemu pupilowi krople Frontline Combo. Krople te, są produktem, który skutecznie zapobiega inwazji przez kleszcze i pchły u zwierząt domowych.

Skuteczność stosowania omawianych kropli Frontline Combo została potwierdzona przez naukowców w licznych badaniach laboratoryjnych i klinicznych. Stosowanie omawianego produktu daje gwarancje bezpieczeństwa czworonożnych przyjaciół oraz zadowolenia ich właścicieli.

Krople Frontline Combo są przeznaczone do stosowania w celu ochrony zwierząt domowych przed zakażeniem, inwazją pcheł i kleszczy. Krople te chronią Twojego pupila w sposób długotrwały i skuteczny przed inwazją insektów, które mogą przyczyniać się do rozwoju różnego rodzaju chorób.

Produkt przeznaczony jest dla kotów, psów, fretek oraz do eliminacji inwazji tylko i wyłącznie pcheł lub inwazji mieszanych z kleszczami czy wszołami. U psów i kotów może być on stosowany w okresie ciąży i laktacji.

Krople Frontline Combo mają postać łatwego do dozowania płynu, który gwarantuje ochronę Twojego milusińskiego przeciw zakażeniu różnego rodzaju insektami takimi jak kleszcze i pchły. Dostępne są w pipetach, których zawartość stanowi pojedynczą dawkę, dopasowaną indywidulane do każdego pupila.

Do zalet omawianego produktu należy zaliczyć między innymi:

- działanie eliminujące nowe inwazje dorosłych pcheł utrzymuje się u kotów przez 4 tygodnie, a u psów przez 8 tygodni. Zastosowanie produktu zapobiega rozmnażaniu się pcheł w różnych etapach rozwojowych

- działanie eliminujące kleszcze utrzymuje się u kotów do 2 tygodni, a u psów do 4 tygodni po podaniu. 

- w przypadku fretek działanie eliminujące nowe inwazje dorosłych pcheł i kleszczy utrzymuje się przez 4 tygodnie po podaniu produktu

- produkt zabija kleszcze w ciągu 48 godzin, natomiast pchły w ciągu 24 godzin

Warto zaznaczyć, że zmoczenie pupila lub jego kąpiele (nawet z zastosowaniem różnego rodzaju szamponów) nie wpływają na skrócenie okresu skutecznego działania omawianych kropli, dzięki czemu chronią one Twojego zwierzaka w nieprzerwalny sposób. Dzięki temu masz pewność, że Twój pies przez cały czas jest chroniony przed inwazją pcheł, wszy czy kleszczy. Produkt jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, ponadto charakteryzuje się on wysoką skutecznością. W celu ochrony przed zakażeniem różnego rodzaju insektami wystarczy podać go 1 raz na miesiąc.

Zaleca się stosować omawiany produkt w przypadkach, takich jak zapobieganie przed inwazją pchłom czy kleszczom. Produkt idealnie sprawdza się dla właścicieli, którzy preferują stosować produkt miejscowo. Ponadto wykazano, że stosowanie produktu w postaci kropli Frontline Combo leczy alergiczne pchle zapalenie skóry (APZS) oraz zapobiega inwazji różnych insektów, w tym kleszczy i pcheł.

Produktu nie należy stosować u szczeniąt i kociąt w wieku poniżej 8 tygodnia życia i/lub u kociąt mających masę ciała mniejszą niż 1 kg. Nie należy stosować omawianych kropel u fretek w wieku poniżej 6 miesiąca życia. Nie zaleca się stosować omawianego preparatu u zwierząt chorych lub wracających do zdrowia. Z racji tego, że produkt przeznaczony jest do stosowania u psów nie należy używać go u królików, gdyż zastosowanie u nich tego produktu może przyczyniać się do wystąpienia działań niepożądanych lub prowadzić nawet do ich śmierci. Ponieważ brak jest dokładnych badań, nie należy stosować omawianego produktu u innych gatunków niż docelowe.  

Substancją czynną kropli Frontline Combo jest fipronil i (S)–metopren, które penetrują naturalną warstwę tłuszczową, która pokrywa skórę i sierść Twojego przyjaciela, a także wykazują wysoką skuteczność w usuwaniu insektów przy niskiej toksyczności dla naszego czworonożnego przyjaciela i jego otoczenia, w tym dla człowieka. Substancje czynne zawarte w kroplach Combo mają zdolność bardzo szybkiego rozprzestrzeniania się po całym ciele zwierzęcia, dzięki czemu zapewniają one długotrwałą i skuteczną ochronę przed omawianymi insektami. Ponadto omawiane substancje czynne eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie cyklu rozwojowego, dzięki czemu zwierzę jest zabezpieczone przed kolejnymi zakażeniami.

Nie zaleca się kąpać pupila w ciągu 2 dni po zastosowaniu kropli Frontline Combo.

Skład:

Pipetka 0,67 ml (psy o wadze 2 - 10 kg) zawiera Fipronil 67,00 mg, (S)–metopren 60,30 mg, Butylohydroksyanizol (E320) 0,13 mg, Butylohydroksytoluen (E321) 0,07 mg.

Pipetka 1,34 ml (psy o wadze 10 - 20 kg) zawiera Fipronil 134,00 mg, (S)–metopren 120,60 mg, Butylhydroksyanizol (E320) 0,27 mg, Butylhydroksytoluen (E321) 0,13 mg.

Pipetka 2,68 ml (psy o wadze 20 - 40 kg) zawiera Fipronil 268,00 mg, (S)–metopren 241,20 mg, Butylhydroksyanizol (E320)0,54 mg, Butylhydroksytoluen (E321) 0,27 mg.

Pipetka 4,02 ml (psy o wadze powyżej 40 kg) zawiera Fipronil 402,00 mg, (S)–metopren 361,80 mg, Butylhydroksyanizol (E320) 0,80 mg, Butylhydroksytoluen (E321) 0,40 mg.

Dawkowanie:

Minimalna zalecana dawka wynosi 6,7 mg fipronilu na kg masy ciała psa lub kota oraz 6 mg permetryny na kg masy ciała psa lub kota lub 1 pipetkę o zawartości 0,5 ml na kota lub fretkę, co stanowi 5 mg/kg fipronilu oraz 6 mg/kg (S)-metoprenu.

Sposób podawania:

Wyjmij pipetkę z opakowania chroniącego przed dostępem dzieci. Podważ i usuń aluminiową osłonkę chroniącą pipetkę. Otwórz pipetkę wyłamując jej końcówkę. Wyciśnij całą dokładnie całą zawartość pipetki na skórze między łopatkami. Aby uzyskać optymalny efekt należy zaaplikować produkt bezpośrednio na skórę, a nie na sierść.

Sprawdź również inne formuły kropli dla psów od firmy Frontline:

Frontline TRI-ACT

Frontline SPOT-ON

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl